Poznaj Prowadzących

Eksperci

To z nimi będziesz rozmawiał - poznaj ludzi, którzy zjedli zęby na tworzeniu produktów, jakie kochają konsumenci

prof. Krzysztof Obłój

Specjalista w tworzeniu i zarządzaniu korporacjami – były przewodniczący i członek rad nadzorczych największych, polskich spółek akcyjnych – Orlenu, PZU, Agory, Eurobanku, Alior Banku, Ambry, Polmosu Lublin i innych. Jeden z najczęściej cytowanych na świecie polskich specjalistów z ekonomii i zarządzania. Autor ponad 150 artykułów naukowych publikowanych w najbardziej prestiżowych periodykach całego świata.

Andrzej Długosz

Ekspert marek produktowych i osobistych. Od ponad 20 lat prowadzi agencję Cross Media PR. Odpowiedzialny za fuzję Żywca i EB. Doradza w zakresie komunikacji kryzysowej, planowania strategii komunikacji oraz działań public affairs. Były Przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Radia i członek Rady Nadzorczej TVP w latach 1999 – 2000.

Tomasz Nietubyć

Skuteczny praktyk biznesu – pozyskał finansowanie z rynku kapitałowego na ponad 500 mln złotych w ponad 50 różnych emisjach. Odpowiedzialny za rozwój i ekspansję marek Prodigo, Etno Cafe i Doctor Brew. 

Przemysław Bobrowicz

Ekspert marketingu, znawca i kreator zachowań klientów. Prowadzi własną agencję marketingową i odpowiada za kampanie marketingowe dla Manufaktury Piwa, Wódki i Wina. Skupiony na wykorzystaniu współczesnych narzędzi marketingowych – algorytmów, metadanych, big data, geolokalizacji czy sztucznej inteligencji. Kieruje spółkami Tenczynek Dystrybucja SA, Piwo OnLine i nadzoruje działania w Alembiku Lublin.  

Marek Kaminski
Marek Kamiński

Innowator, filozof i podróżnik ekstremalny. Pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi bez pomocy z zewnątrz, za co został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa. Właściciel Inveny SA, wiodącej firmy z branży grzewczej i sanitarnej. Członek Polskiej Rady Biznesu, Związku Literatów Polskich i Komitetu Badań Polarnych PAN. Prowadzi instytut i fundację własnego imienia.